پیام وزیر بهداشت به مناسبت هفته دفاع مقدس/ با هنرمندانه ترین شیوه ها هم نمی توان حماسه مدافعان سلامت را به تصویر کشید

05 -2665
K2_ITEM_AUTHOR 

وزیر بهداشت در پیامی ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس، تاکید کرد در روزهائی که گذشت، همدلی و وفاق دوباره ملت ایران، حتی زیباتر از ایام دفاع مقدس و با تلاش همه مدافعین حریم و حرم و سلامت کشور حماسه هائی نو خلق کرد که باز هم نمی توان با هنرمندانه ترین شیوه ها آنگونه که باید به تصویرشان کشید.

 

به گزارش وبدا، متن این پیام به شرح زیر است:

به نام خدا

هفته دفاع مقدس یادآور سالهائیست که ایران عزیز با جانفشانی فرزندان برومندش آنچنان محافظت شد که پس از 8 سال ایستادگی و پایداری وصف ناپذیر برای باز پسگیری قطعه ای کوچک از این سرزمین همیشه ماندگار به واسطه ای و یا مذاکره ای نیاز نشد و این خود از ماندنی ترین حماسه ها در جنگ های تاریخ جهانست.

آنان که صحنه های نورانی آن ایام بی بدیل را بخاطر می آورند نیک می دانند که وفاق، همدلی، عشق، ایثار و شهادت مرد و زن، جوان و سالمند لحظه هائی آفرید که هنرمندانه ترین قلمها، تصویرها، نغمه ها، آواها و نواها و آنچه از هفت هنر جهان می توان به عاریت گرفت از نمایش آن عاجزند. گلهائی پرپر شدند که هر یک گلستانی را معطر می کردند و جان هایی نثار شدند که هر یک آتشفشانی از مهر و عشق به مردم و سرزمین را فریاد می زدند که امید است در این دقایق، همگی همنشین حضرت سیدالشهدا(ع) باشند.

امسال، بزرگداشت این ایام باشکوه دو ویژگی متفاوت دارد: اول آنکه نازنین دردانه، سردار قاسم سلیمانی از بازماندگان دفاع مقدس که با عشق پیوستن به یاران شهیدش در دفاع از عظمت و حقوق ملتش و دیگر مظلومان جهان در عرصه های گوناگون تن به آتش می زد تا گرفتاران در آتش جهل و بیداد را برهاند و ریشه های پوسیده افراطی گری و کج فهمی دینی را بخشکاند با لطف معبود به معشوق رسید و در کنار یاران شهیدش و در محضر سرور و سالار شهیدان آرمید و  دوم آنکه امسال مقارنست با گرفتاری کشورمان به بلای نفسگیر ویروس منحوس که جهان را در برگرفته است.

ماه هاست که مدافعین سلامت با همان دلدادگی مدافعین حریم سرزمینمان در ایام دفاع مقدس، تن بر آتش بلا زده اند تا از سلامتی هموطنان گرفتارشان محافظت کنند و در این راه، عزیزان نازنینی به خیل نورانی شهدا پیوستند، گروهی بیمار و زمین گیر شدند و عده ای علیرغم همه کاستی ها و تحریم ها روز و شب در صحنه مانده اند تا به هموطنانشان گزندی نرسد.

در روزهائی که گذشت، همدلی و وفاق دوباره ملت ایران، حتی زیباتر از ایام دفاع مقدس و با تلاش همه مدافعین حریم و حرم و سلامت کشور حماسه هائی نو خلق کرد که باز هم نمی توان با هنرمندانه ترین شیوه ها آنگونه که باید به تصویرشان کشید.

با درود به روح بلند همه شهدای گرانقدر سرزمینمان از دفاع مقدس تا دفاع از حریم سلامت مردم عزیزمان، هفته دفاع مقدس را به همه رزمندگان بازمانده از آن ایام نورانی، خانواده معزز شهدا، ایثارگران، نیروهای مسلح و همه آنانکه دل در گرو اعتلای این سرزمین دارند تبریک عرض نموده، عزت و سربلندی ایران عزیز را از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

دکتر سعید نمکی

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

20 K2_VIEWS
مسیبی

تماس با بیمارستان

  • آدرس : کاشان. بلوار قطب راوندی- بلوار پرستار- بیمـارستــان فـوق تخصصــی آیت الله یثربـــی (ره) کاشــان
  • ایمیل : info@yasrebihospital.ir
  • فکس : 55621530-031
  • تلفن  : 55585000-031

تماس با اورژانس و دفتر پرستاری

  • اورژانس بیمارستان با 16 تخت و مجهز به اتاق تریاژ
  • ترومـا و اتـاق احیــاء و سیــستم مـانیتـورینــگ بیمـار
  • تلفن اورژانــــــس  : 55585000-031 داخلی 215
  • تلفن پزشک کشیک  : 55585000-031 داخلی 115
  • تلفن دفتر پرستاری  و متــرون : داخلی  220  و 221

اشکال یابی جوملا

جلسه

اطلاعات مشخصات

حافظه استفاده شده

پرس و جو پایگاه داده